FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

FÅTÖLJ, 1930/40-tal.
662687. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Rygghöjd 82 cm, bredd 62 cm.

Slitage på tygklädsel samt mindre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!
662687. FÅTÖLJ, 1930/40-tal.

Rygghöjd 82 cm, bredd 62 cm.

Antal besök: 359