AUGUSTA BORG. Gårdsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1895.

66239. AUGUSTA BORG. Gårdsmotiv, olja på duk, signerad samt daterad 1895.

Ca 26,5 x 35,5 cm.

Märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 26,5 x 35,5 cm.

Märken, fläckar.

Antal besök: 2 498