Göteborgs Auktionsverk
Mattor & Textil
Mattor
ANNA GRETA SJÖQVIST. Rölakan, 240 x 167 cm, signerad AGS.
662138. ANNA GRETA SJÖQVIST. Rölakan, 240 x 167 cm, signerad AGS.
Geometrisk mönster.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Geometrisk mönster.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
410