GOLVHYLLA, 2 sektioner, teak/metall, string-modell liknande "2-Punkt", 1900-talets andra hälft.

661724. GOLVHYLLA, 2 sektioner, teak/metall, string-modell liknande "2-Punkt", 1900-talets andra hälft.

Bestående av 10 hyllor/hyllplan med 3 gavlar.

3 st Gavlar: Höjd 181 cm.

Skåpsdel: Längd 78 cm, bredd 30 cm, höjd 42 cm.

2 st Bredare hyllplan, längd 78 cm, bredd 30 cm.

4 st Mindre hyllplan, längd 78 cm, bredd 20 cm.

Skrivbordsdel med sidogavlar: längd 78 cm, bredd 45 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st Gavlar: Höjd 181 cm.

Slitage.

Antal besök: 2 745