EFVA ATTLING. Vas, "Endless" med silverring, Orrefors.

661178. EFVA ATTLING. Vas, "Endless" med silverring, Orrefors.

Höjd 30 cm
Signerad Orrefors EA.

Bruksslitage.

Efva Attling (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm
Signerad Orrefors EA.

Bruksslitage.

Efva Attling (Född 1952)

Antal besök: 1 269