ROJ FRIBERG. Litografi.

ROJ FRIBERG. Litografi.
661172. ROJ FRIBERG. Litografi.

Vid matbordet, signerad, 41x46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Roj Friberg (1934–2016)

Antal besök: 1 257