TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, Husqvarna, No:5, tidigt 1900-tal.
661166. TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, Husqvarna, No:5, tidigt 1900-tal.
Höjd 27 cm, diameter 37 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 27 cm, diameter 37 cm.
Slitage.
488