BRYGGERIFLASKOR SAMT GLASFLÖTEN, 10 st, 1900-tal.

661006. BRYGGERIFLASKOR SAMT GLASFLÖTEN, 10 st, 1900-tal.

5 st glasflöten samt 5 st flaskor.
Höjd 12 - 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 - 50 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 618