BORD, Fredrik Schriever Abel, 1960-tal.

66059. BORD, Fredrik Schriever Abel, 1960-tal.

Stomme av jakaranda, skiva av röktonat glas. Höjd 54 cm, längd 134 cm, bredd 86 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 669