SALONGSBORD, nyrenässans, samt STOLAR, 3 st, nyrokoko, 1800-tal.

660410. SALONGSBORD, nyrenässans, samt STOLAR, 3 st, nyrokoko, 1800-tal.

Bord höjd 75, längd 98, bredd 57 cm.
Ett par stolar rygghöjd 91 cm.
Stol med broderad sits 89 cm.

Slitage, märken, udda stol med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol med broderad sits 89 cm.

Antal besök: 212