SOLSPEGEL, 1900-tal.

SOLSPEGEL, 1900-tal.
659558. SOLSPEGEL, 1900-tal.

Diameter 44,5 cm, diameter glas 15 cm.

Lättare bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
659558. SOLSPEGEL, 1900-tal.

Lättare bruksslitage.

Antal besök: 906