TRATTGRAMMOFON, med vev, 1900-tal.

65950. TRATTGRAMMOFON, med vev, 1900-tal.

His Master`s voice. Ek. Höjd 66 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 5 446