MJÖLBINGE, rostfritt stål, 1900-tal.

659499. MJÖLBINGE, rostfritt stål, 1900-tal.

Längd 43 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 43 cm.
Bredd 65 cm.
Höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 458