ERIC EKELUND. Olja på duk, Kalmar Slott, signerad och daterad 1924.

659438. ERIC EKELUND. Olja på duk, Kalmar Slott, signerad och daterad 1924.

79 x 103 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 103 cm.

Fläckar.

Antal besök: 880