Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
ERIC EKELUND. Olja på duk, Kalmar Slott, signerad och daterad 1924.
659438. ERIC EKELUND. Olja på duk, Kalmar Slott, signerad och daterad 1924.
79 x 103 cm.
Fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
79 x 103 cm.
Fläckar.
880