KARL TIRÉN. "Lapporten", olja på duk, signerad och daterad 1945.

65942. KARL TIRÉN. "Lapporten", olja på duk, signerad och daterad 1945.

67 x 108 cm.

Karl Tirén (1869–1955)

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 108 cm.

Karl Tirén (1869–1955)

Antal besök: 3 189