TV-/ STEREOBÄNK, Bang Olufsen, 1900-tal.

659247. TV-/ STEREOBÄNK, Bang Olufsen, 1900-tal.

Målat trä, lackerad och kromad metall. Bänkens benställning med plats för dolda kablage. Längd 158. Bredd 44 Höjd 58 cm.

Slitage. Repor och märken. Krackelerad målning. Avslag invändigt på hylla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 426