GUNNAR ÖDMAN. Blandteknik.

GUNNAR ÖDMAN. Blandteknik.
658932. GUNNAR ÖDMAN. Blandteknik.

Komposition, signerad Ödman, 64x80 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 051