SOFFA, Jugend, tidigt 1900-tal.

658796. SOFFA, Jugend, tidigt 1900-tal.

Ek,
Längd ca 165, djup 85, höjd 110 cm.

Bruksslitage, senare klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ek,

Bruksslitage, senare klädsel.

Antal besök: 1 182