PARTI GLAS, 17 delar, bla. Kosta och Boda.

65847. PARTI GLAS, 17 delar, bla. Kosta och Boda.

Bla. Erik Höglund och Bertil Vallien, högsta höjd ca 28 cm.

Slitage, enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, enstaka nagg.

Antal besök: 868