GITARR, Halvakustisk, Takamine Jasmine.

658442. GITARR, Halvakustisk, Takamine Jasmine.

Model No TS612.
Gater case.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Model No TS612.
Gater case.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 2 251