SMYCKEN, 4 delar, silver.

SMYCKEN, 4 delar, silver.
65822. SMYCKEN, 4 delar, silver.

Armband, silver och emalj, längd ca 21 cm.
Örhängen, ett par, förgyllt silver, diameter ca 2 cm.
Armband, silver och syntetiska stenar.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 496