Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Måleri
JOSEF THOMA. Motiv från Wetterhorn. Olja på pannå. Osignerad.
65783. JOSEF THOMA. Motiv från Wetterhorn. Olja på pannå. Osignerad.
33x46 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33x46 cm.
Garpenhus Auktioner
1 318