REKLAMAFFISCH, "För Damer med anspråk",Mimosept, märkt i trycket Klefbäck samt Wezäta, 1950 talet.

657606. REKLAMAFFISCH, "För Damer med anspråk",Mimosept, märkt i trycket Klefbäck samt Wezäta, 1950 talet.

Reklamaffisch uppklistrad på kartong.
Bildmått 50 x 70 cm.

repor, gulnad, bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 50 x 70 cm.

Antal besök: 1 090