SPEGELLAMPETTER, 2 st snarlika, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

65752. SPEGELLAMPETTER, 2 st snarlika, Karl Johan, 1800-talets första hälft.

Mahogny. Ljusarmar för 2 ljus. Höjd 54 cm.

Sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor samt slitage.

Antal besök: 852