SAMLING DESIGN,6 delar, 1900-tal.

657214. SAMLING DESIGN,6 delar, 1900-tal.

Höjd 5-9 cm
Skål Rörstrand I Persson
Kopp med fat B& G
Gipshuvud
Plastskål Bernadotte och 2 st Hundar.

bruksslitage, plastskål med repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 5-9 cm
Skål Rörstrand I Persson
Kopp med fat B& G
Gipshuvud

Antal besök: 297