KLOCKVISARE, 1900-tal.

KLOCKVISARE, 1900-tal.
656073. KLOCKVISARE, 1900-tal.

Ett flertal i olika längder.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ett flertal i olika längder.

Bruksslitage.

Antal besök: 654