LYKTA, koppar, AGA, 1900-talets första hälft.

65603. LYKTA, koppar, AGA, 1900-talets första hälft.

Höjd ca 38 cm.

Senare elektrifiering. Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Antal besök: 3 322