TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

65587. TAKLAMPA med prismor, 1900-tal.

Stomme av mässing behängd med prismor, 6 elektriska ljuspunkter, diameter 46 cm.

Bruksslitage, mässingen med fläckar, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 667