FIGURINER, 2 st. Pointer och terrier, Lomonosov, 1900-tal.

655862. FIGURINER, 2 st. Pointer och terrier, Lomonosov, 1900-tal.

Längd ca. 16 samt 29.5 cm.
Höjd ca. 11.5 samt 14.5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 16 samt 29.5 cm.
Höjd ca. 11.5 samt 14.5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 160