HINK med LOCK, 1900-tal.

HINK med LOCK, 1900-tal.
65575. HINK med LOCK, 1900-tal.

Diameter 20 cm, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 20 cm, höjd 25 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 735