BENGT LANDIN. Komposition med ankor, färglitografi, signerad.

655664. BENGT LANDIN. Komposition med ankor, färglitografi, signerad.

187/350, ramstorlek 62 x 50 cm.

Bengt Landin (Född 1933)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bengt Landin (Född 1933)

Antal besök: 605