BYRÅ, Barock, 1700-tal.

BYRÅ, Barock, 1700-tal.
655617. BYRÅ, Barock, 1700-tal.

Barockbyrå med 7 lådor samt skrivskiva. Beslag i mässing. Bonad ek.
Höjd 101 cm
Bredd 106 cm
Djup 60 cm.

Bruks- och åldersrelaterat slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 101 cm
Bredd 106 cm
Djup 60 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 8 474