BYRÅ, gustaviansk stil, s k Hauptkopia, 1900-talets mitt.

65540. BYRÅ, gustaviansk stil, s k Hauptkopia, 1900-talets mitt.

Fanerad med bl.a jakaranda, björk m.m. Tre lådor. Profilerad skiva av marmor. Intarsiadekor. Metallbeslag. Längd 94, bredd 51, höjd 82 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 777