SKÅL på FOT, glas och metall, 1800/1900-tal.

65484. SKÅL på FOT, glas och metall, 1800/1900-tal.

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage. Fot ngt lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Bruksslitage. Fot ngt lös.

Antal besök: 481