VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

65475. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-talets senare hälft.

Fanerat i mahogny m.fl träslag och rikt dekorerat med bronser. Rundad glasad front. Inrede med belysning och två hyllplan i glas. Längd 72, bredd 36, höjd 143 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 838