HALVMÅNEBORD med låda, 1800-tal.

654730. HALVMÅNEBORD med låda, 1800-tal.

Höjd 75, diameter 104 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75, diameter 104 cm.

Omfattande slitage.

Antal besök: 1 940