TALLRIKAR, 2 st, samt BORDSLAMPA, porslin, Kina.

654724. TALLRIKAR, 2 st, samt BORDSLAMPA, porslin, Kina.

Diameter 22 cm. Landskapsscen i polykrom dekor.
Lampans höjd 24 cm.

Nagg. Ett fat med lagning. Lampan ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampans höjd 24 cm.

Antal besök: 249