LJUSSTAKE, mässing, Sölve Carlsson, Helsingborg.

654714. LJUSSTAKE, mässing, Sölve Carlsson, Helsingborg.

Höjd 38 cm.
Märkt Sölve Carlsson, Helsingborg.

Bruksslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Bruksslitage samt repor.

Antal besök: 1 527