BORD gjutjärn Byarums Ormbunke 1900-tal.

654608. BORD gjutjärn Byarums Ormbunke 1900-tal.

Pelarben med dekor av ormbunke.
Höjd 71 cm
Diameter 66 cm.

Ommålad, färgbortfall
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 71 cm
Diameter 66 cm.

Ommålad, färgbortfall
Bruksskick.

Antal besök: 3 022