GLASSERVISER, 26 st, färgat glas, 1900-tal.

654395. GLASSERVISER, 26 st, färgat glas, 1900-tal.

Blå glas 16 st, höjd 13 cm
Gröna glas, 10 st, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå glas 16 st, höjd 13 cm

Bruksslitage.

Antal besök: 225