SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.
65396. SPELBORD, 1800-tal.

Svaravade ben. Längd 86,5, bredd 43, höjd 77 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
65396. SPELBORD, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 869