ODIENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i trädgård, olja på duk, osignerad.

653942. ODIENTIFIERAD KONSTNÄR. Kvinna i trädgård, olja på duk, osignerad.

ca 55 x 33 cm.

Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 55 x 33 cm.

Stötmärken.

Antal besök: 1 590