SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-tal.

65391. SIDEBOARD, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 120, bredd 52, höjd 86 cm.

Bruksslitage. Fötterna med skador. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 810