VÄGGUR, samt BORDSUR, 1900-talets första hälft.

652463. VÄGGUR, samt BORDSUR, 1900-talets första hälft.

Väggur, höjd 87, bredd 28 cm.
Bordsur, höjd 22, bredd 50, djup ca 15 cm.

Bruksslitage.
Väggur med märken.
Knoppar ej original på väggklocka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggur, höjd 87, bredd 28 cm.

Bruksslitage.
Väggur med märken.

Antal besök: 379