FÅTÖLJ, SYBORD, BORD, 1900-tal.

65225. FÅTÖLJ, SYBORD, BORD, 1900-tal.

Bordens höjd 54 resp. 68,5 cm.

Slitage, fläckar ock märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fläckar ock märken.

Antal besök: 686