MATTOR 2 st, orientaliska.

MATTOR 2 st, orientaliska.
65217. MATTOR 2 st, orientaliska.

ca 153 x 90 resp. 203 x 106 cm.

Slitage, en matta med lagning och ställvis hårt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 088