SKÅP, David Rosén för Nordiska Kompaniets "FUTURA"-serie.

65216. SKÅP, David Rosén för Nordiska Kompaniets "FUTURA"-serie.

Skyltmärkt, längd 112, bredd 48, höjd 178 cm.

Slitage, nyckel saknas, märken/fanersprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 503