KISTA, lejontassar, 1900-tal.

KISTA, lejontassar, 1900-tal.
65212. KISTA, lejontassar, 1900-tal.

Längd 135, bredd 65, höjd 60 cm.

Slitage, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, nyckel saknas.

Antal besök: 2 451