FÅTÖLJER, 1 par, "TeVe-Stolen", Alf Svensson, Formgiven 1953, Ljungs industrier AB, Bra Bohag.

652104. FÅTÖLJER, 1 par, "TeVe-Stolen", Alf Svensson, Formgiven 1953, Ljungs industrier AB, Bra Bohag.

Rygghöjd 70 cm.
En stol ettikettmärkt.

Slitage på klädsel samt repor och märken på trästommen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 70 cm.
En stol ettikettmärkt.

Antal besök: 5 669