SKOLPLANSCH, motiv med människokroppens muskler/skelett. 1900-talets mitt.

65186. SKOLPLANSCH, motiv med människokroppens muskler/skelett. 1900-talets mitt.

Vikbar. Utfälld ca 132 x 90 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 609